Tekel bayisine silahlı saldırı

Bağcılar Mahmutbey Mahallesi’nde saat 01.15 sıralarında Sümeyye Kardaş’ın işlettiği tekel bayine plakasız motosikletle gelen yüzleri maskeli iki kişi iş yerine rast gele ateş etti.

Saldırı anında dükkanda olan Sümeyye Kardaş ve yakınının yaşadığı korku dolu anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kasanın olduğu bölümde bulunan Kardaş ve yakını, silah sesleri üzerine birbirlerine sarılarak sandalyeye oturdu. Saldırganlar ise olay yerinden geldikleri motosikletle kaçtı.

Dükkana iki mermi isabet ederken, polis ekipleri kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

“DÜKKANIMI İSTEYEN ŞAHISLARDAN ŞÜPHELENİYORUM”

İş yeri sahibi Sümeyye Kardaş saldırı ile ilgili şunları söyledi:

“Bu olay meydana gelmeden beş gün önce dükkanıma tanımadığım üç kişi geldi. Dükkanı devredip edip etmediğimi sordular, ondan sonra ben de ‘dükkan satılık değil’ dedim. Sonra ısrarla dükkanı onlara vermemi söylediler, ben istemedim.

Sonrasında da dükkanın kurşunlanıp kurşunlanmadığını sordular. ‘Dükkana sıktılar mı? Daha önce de’ dediler. Ben de ‘hayır’ dedim. ‘Benim dükkanıma neden sıksınlar?’ diye. Bu olay olduktan sonra çıktılar.

Üç gün sonra müşteri olarak geldiler. Ertesi gün dükkanım kurşunlandı. Ben de bu şahıslardan şüpheleniyorum, çünkü benim hiç kimseyle problemim olmadığı için bunlardan şüpheleniyorum. Dükkanı kurşunlayanlar da plakasız motosikletle, yüzleri maskeli olarak geldiler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir