‘Herkese yakışıklı gelen erkekleri beğenmem! Ismarlama kızlardan değilim’

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi’nin gollerinden sonra stadyumda çalan Aşkın Olayım şarkısıyla adından sıkça söz ettiren Simge Sağın, yeni yılın ilk konserini, dün akşam Ankara’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ‘Merhaba 2024’ etkinliğinde verdi.

Raisa Vanessa imzalı, derin göğüs dekkolteli kıyafetiyle sahneye çıkan 42 yaşındaki popçu, hit şarkılarını seyirciyle hep bir ağızdan söyledi. Simge, sahne öncesi kameraların karşısına geçti ve muhabirlerin sorularını cevapladı.

“HERKESE SÖYLENMEYECEK ÖZEL BİR KELİME”

KÖFN ile beraber seslendirdiği ‘Yakışıklı’ şarkısıyla dikkat çeken Simge, “Yakışıklı kelimesini çok severim. Herkese söylenmeyecek, özel bir kelimedir. Herkese yakışıklı gelen erkekler bana yakışıklı gelmez bu arada. Ismarlama kızlardan da değilimdir” dedi.

“KENDİ KAFASINI YAŞAYANLAR BANA YAKIŞIKLI GELİR”

Simge, “Uzun dönem beraber olduklarım hep yeteneğine âşık olduğum erkeklerdi. ‘Şusu olsun, busu olsun, zengin olsun’ demem. Bana yakışıklı gelen erkekler genelde kendine has olanlardır, kendi kafasını yaşayanlardır. Bir titri olan; mesela iyi resim yapan, iyi müzik yapan” ifadelerini kullandı.

2024’TEN AŞK DİLEDİ

Yılbaşında Çeşme’de bir otelde konser veen ünlü popçu, “2023’ü asla unutmayacağım. Kalbimde hep ayrı yeri olacak bir yıl geçirdim. Yaşadığım her ana şükrediyorum. 2024’ten ise artık aşk diliyorum” diyerek, yeni yıl dileğinde bulunmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir