Hande Erçel’in Kostüm Temalı Doğum Günü Partisinde Konuklara Hakan Sabancı Engeli

Ünlü oyuncu Hande Erçel, dün 30. yaş gününü kutladı. Gündüz sevgilisi Hakan Sabancı’nın sosyal medyada romantik kutlamasıyla başlayan doğum günü, akşam verdiği temalı parti ile devam etti. Fakat doğum gününe katılan arkadaşlarının Hakan Sabancı tarafından uyarıldığı söylendi.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Türkiye’nin en çok takip edilen ve sosyal medyada konuşulan isimlerinden biri elbette.

Aşk hayatından tutun da oynadığı dizilerin sahnelerine pek çok konuyla gündeme geliyor kendisi. Elbette hayranları tarafından her an takip edilen Hande Erçel, sosyal medyayı kendi de aktif kullanıyor. 31,2 milyon takipçisi var kendisinin.

Son olarak Bambaşka Biri dizisi ile ekranlara damgasını vurdu ünlü oyuncu biliyorsunuz ki.

Fakat dizinin final yapacağı söylendi. İddialara göre Burak Deniz ve Hande Erçel’in rol aldığı Bambaşka biri, 25 Aralık’ta yayınlanan 16. bölümüyle ekrana veda ediyor. Yapımdan henüz bu konuda bir açıklama gelmedi tabii ki.

Bir diğer yandan Hande Erçel’i özel hayatıyla da sık sık magazinde konuşulurken görüyoruz. Kendisi bir süredir Hakan Sabancı ile romantik bir ilişki içerisinde.

Hatta çift pek çok davete birlikte katılıyor ve aileleri ile vakit geçiriyor. İlişkileri epey bir ciddi gidiyor anlaşıldığı kadarıyla.

Biliyorsunuz Hakan Sabancı’nın, Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eniştesi Caner Yıldırım ile iyi anlaştığı söylenmişti.

Yine iddialara göre Hakan Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı da, Hande Erçel’i gelini olarak kabul etmiş. Bunlar çok büyük adımlar!

İlişkileri hız kesmeden devam ederken, Hakan Sabancı’nın dün sevgilisi Hande Erçel’in doğum gününü kutladığı fotoğraf sosyal medyayı çalkaladı.

Birlikte romantik bir pozlarını ‘İyi ki doğdun benim ❤️) diyerek paylaşan Hakan Sabancı, dikkatleri üstüne çekti. Dikkatli takipçileri ve magazini yıllardır yakından takip edenler, uzun yıllar önce Aslışah Alkoçlar’ın doğum gününü de tıpatıp aynı şeyi yazarak kutladığını söyledi.

Hande Erçel’in vereceği 30 yaş partisi ise epey merak ediliyordu. Arkadaşlarının yaptıkları paylaşımlardan partinin temasının Great Gatsby olduğu anlaşıldı.

Tabii fotoğraflar ve yorumlar ‘Blogyagmuru’ isimli sosyal medya hesabını kullanan Yağmur Çevik’e Instagram DM üzerinden geliyordu.

Partiye katılan herkesin aynı temada giyinmiş olması da konseptten daha da emin olmamızı sağladı.

Dikkat çeken detay ise kimsenin doğum gününden paylaşım yapmamış olmasıydı. Hande Erçel ve Hakan Sabancıya dair herhangi bir paylaşım, pasta anı sosyal medyaya yansımadı. Yalnızca sosyal medyada partiye hazırlanan isimlerin kombinlerini ve bir arada fotoğraflarını gördük.

Yağmur Çevik’e gelen mesaja göre Hakan Sabancı, sevgilisi Hande Erçel’in doğum günü partisi için büyük önlem almış!

Fotoğraf çekmek yasakmış yani anlayacağınız.

Hande Erçel’in gözüktüğü tek video da bu ufak kesit.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir