Eski Hâline Dönmemekte Kararlı Olan Merve Boluğur, Bir Takipçisinin Yorumuna Cevap Verdi!

Son yıllarda sürekli tarz değiştirmesi ile gündemden düşmeyen Merve Boluğur, yine bir imaj değişikliğine gitti. Bunun üzerine ‘Eski halinize niye dönmüyorsunuz?’ diyen bir takipçisine cevap veren Boluğur, değişim tartışmalarına noktayı koydu. 

İşte detaylar ?

Merve Boluğur, sıra dışı tarzı ve kendine has kişiliği ile yıllar içinde hepimizin severek takip ettiği bir isim haline geldi.

Merve Boluğur, sıra dışı kişiliğinin yanında özel hayatı ile de gündemden düşmüyor biliyorsunuz ki.

Bir dönem Murat Dalkılıç’la yaşadığı evliliğin üstünden yıllar geçse bile Merve Boluğur’un zaman zaman sergilediği garip tavırlar hâlâ bu evliliğe bağlanıyor.

Geçtiğimiz yıl DJ sevgilisi Mert Aydın ile nikah masasına oturan Boluğur bu evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamamıştı hatırlarsanız.

Tüm bu olayların üzerine tarzında büyük bir değişikliğe giden Merve Boluğur, değiştirdiği tarzı ile çok konuşuluyor.

Yıllardır uzun siyah görmeye alıştığımız saçlarını kısacık kestiren Merve Boluğur, bu değişimi ile hepimize kısa süreli bir şok yaşatmıştı.

Yeni tarzıyla birlikte sosyal medyayı da daha aktif kullanmaya başlayan Merve Boluğur, sık sık paylaşım yapıyor ve birçok yorumu da okuyor.

Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden yeni bir paylaşım yapan Boluğur, bir takipçisinin yorumuna verdiği cevap ile değişim sorularına noktayı koydu.

İşte o yorum ve Merve Boluğur’un cevabı ?

Takipçisinin sorusuna “Benim her halim güzel” diyerek cevap veren Boluğur, kendini her hali ile sevdiğini herkese hatırlatmış oldu.

Siz Merve Boluğur’un takipçisine verdiği cevap hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir