Beşiktaş’tan Semih Kılıçsoy için astronomik bonservis talebi

Beşiktaş’ın parlayan yıldızı Semih Kılıçsoy için Siyah-Beyazlıların talep ettiği bonservisle ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş’ın Semih Kılıçsoy için sezon sonunda gelecek teklifleri değerlendireceği vurgulandı.

Beşiktaş’ta bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Semih Kılıçsoy şimdiden transferin gözdesi olmuş durumda.

Adı birçok Avrupa ekibiyle anılan Semih Kılıçsoy için Beşiktaş yönetiminden karar çıktı. Türkiye Gazetesi’nin haberine göre Siyah-Beyazlılar, genç futbolcu için sezon sonunda gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak.

Öte yandan haberde Beşiktaş’ın Semih Kılıçsoy için istediği bonserbis bedeli için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Habere göre Siyah-Beyazlılar, genç futbolcudan 50 milyon euro bonservis geliri bekliyor.

Borussia Dortmund ve Tottenham’ın Semih Kılıçsoy için devrede olduğu belirtilen haberde, başarılı futbolcunun bonservis bedelinde EURO 2024’ün büyük rol oynayacağı vurgulandı. Öte yandan Semih Kılıçsoy’un kişisel gelişim için de hamleler yaptığı; diksiyon, medya eğitimi ve İngilizce dersi aldığı belirtildi.

Bu sezon Süper Lig’de 12 maça çıkan Semih Kılıçsoy 7 gol, 1 asistlik skor katkısı verdi. 18 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş ile 2028’e kadar sözleşmesi bulunuyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir